Dermapen odmładzanie, fotoodmładzanie

DERMAPEN – odmładzanie przez nakłuwanie

1920 nakłuć na sekundę

DERMAPEN stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej  indukcji kolagenu.

DERMAPEN jest jedynym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego zawierającym ustawienia przeznaczone do leczenia blizn i protokoły do korekty blizn głębokich; w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych.

WSKAZANIA:

-drobne płytkie zmarszczki

-rozstępy

-blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe

-skóra zwiotczała

-odmładzanie dłoni

-wspomaganie terapii wypadania włosów

EFEKTY:

-stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

-stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego

-poprawa gęstości i elastyczności skóry

UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY

LECZENIE ŁYSIENIA

LECZENIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

ZALETY STOSOWANIA DERMAPEN:

-krótki czas zabiegu

-automatyczna kontrola głębokości iniekcji

-mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta

-krótszy czas rekonwalescencji

-sterylność zabiegu (wymienne igły)

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN® zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.

SCHEMAT TERAPII

Zabieg trwa ok. pół godziny. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany przy pomocy jednorazowej głowicy wyposażonej w 16 sterylnych tytanowych, cienkich jak włos mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

PRZECIWSKAZANIA:

-choroby nowotworowe

-ciąża i okres karmienia piersią

-aktywna opryszczka

-aktywny trądzik

Metody odmładzania w klinice Szykowne Polki w Wałbrzychu

Szykowne Polki to klinika medycyny estetycznej, która może poszczycić się wysoko wykwalifikowaną kadrą i szeroką ofertą innowacyjnych, cenionych na całym świecie zabiegów służących odmładzaniu skóry. Dzięki nowoczesnym technologiom wykonywane w Wałbrzychu procedury rewitalizacji są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Przynoszą spektakularne efekty.

Odmładzanie urządzeniem DERMAPEN

DERMAPEN to narzędzie wyposażone w jednorazową głowicę, zakończoną 16 tytanowymi, cienkimi jak włos igłami. Służą one do automatycznego wykonywania mikronakłuć w skórze. Powstające przy tym mikrourazy stymulują naturalne zdolności organizmu do regeneracji, w tym – do tworzenia nowych włókien kolagenowych. Już po pierwszym z serii zabiegów skóra staje się bardziej napięta i elastyczna. Następuje spłycenie zmarszczek, mniej widoczne stają się blizny czy rozstępy. Tę metodę odmładzania łączymy z aplikowaniem w miejsce nakłuć substancji odżywczych.

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym

Rewolucyjną i niezwykle bezpieczną metodą odmładzania skóry jest wprowadzanie do niej osocza bogatopłytkowego – preparatu pozyskiwanego z krwi pacjenta, złożonego głównie z trombocytów. Płytki krwi mają zdolność uwalniania czynników wzrostu, dzięki czemu w miejscu aplikacji (technika mezoterapii) zainicjowane zostają procesy regeneracji tkanek. Zabieg poprawia stan skóry zmęczonej, przesuszonej, o niewyrównanym kolorycie, pokrytej drobnymi zmarszczkami.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign