KWAS HIALURONOWY - wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust

KWAS HIALURONOWY- wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy występujący w skórze utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Z wiekiem jego ilość zmniejsza się, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Przed zabiegiem miejsca, w które będzie podawany preparat smarujemy kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym dają natychmiastowe efekty. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Po tym czasie dla uzyskania efektu wypełnienia zabieg należy powtórzyć.

PRZECIWWSKAZNIA:

-ciąża

-karmienie piersią

-choroby nowotworowe

-choroby o podłożu autoimmunologicznym

-stany zapalne i wirusowe skóry (opryszczka, trądzik)

-skłonność do powstawania blizn przerostowych

-nadwrażliwość na kwas hialuronowy

OBJAWY NIEPOŻĄDANE

-zaczerwienienie

-obrzęk

-świąd w miejscu podania

Kwas hialuronowy – sposób na skuteczne usuwanie zmarszczek

Klinika medycyny estetycznej Szykowne Polki w Wałbrzychu specjalizuje się w zabiegach służących rewitalizacji skóry. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych, bezpiecznych technologii, jesteśmy w stanie przywrócić cerze młody wygląd i zniwelować takie niedoskonałości, jak blizny czy przebarwienia. Jednym z najbardziej pożądanych przez Klientów zabiegiem jest usuwanie zmarszczek. Kurze łapki wokół oczu czy bruzdy grawitacyjne to bowiem najbardziej ewidentne objawy starzenia się. Współczesna medycyna estetyczna posiada narzędzia, dzięki którym można odjąć sobie nawet dziesięć lat! Osobom, które chcą szybko uzyskać spektakularny efekt odmłodzenia, polecamy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Kwas hialuronowy a zabiegi na zmarszczki

Kwas hialuronowy to związek, który naturalnie występuje w ludzkiej skórze i odpowiada za właściwy poziom jej nawilżenia i jędrności. Z wiekiem jego ilość zaczyna się zmniejszać, co prowadzi do degeneracji włókien kolagenowych. W konsekwencji skóra staje się sucha, wiotka, a twarz pokrywają coraz liczniejsze zmarszczki. Współcześnie opracowano laboratoryjną metodę pozyskiwania kwasu hialuronowego. Znalazł on szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej jako naturalny preparat niwelujący oznaki starzenia się.

Na czym polega wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Klienci cenią zabiegi na zmarszczki z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, ponieważ dają one natychmiastowe efekty. Jest to możliwe dzięki iniekcji dobroczynnej substancji do skóry właściwej. Niemniej wypełnianie zmarszczek to zabieg całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, ponieważ kwas hialuronowy jest substancją naturalną. Zwykle nie powoduje alergii ani innych powikłań. Po zabiegu skóra staje się bardziej jędrna, a zmarszczki – wygładzone. Ponieważ kwas hialuronowy w procesie fizjologicznych przemian ulega rozpadowi, korzystny efekt utrzymuje się przez 9-12 miesięcy. Po takim czasie wypełnianie zmarszczek należy powtórzyć.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign