Zabieg endermologii ICCONE

ICCONE- lifting bez skalpela

ICCONE to najnowsza opatentowana technologia leczenia skóry. Likwiduje luźną skórę, obrzęki limfatyczne, drugi podbródek oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek.

WSKAZANIA:

-utrata jędrności skóry

-wiotka skóra

-drugi podbródek

-zmarszczki

-cienie i worki pod oczami

EFEKTY:

-wzmocnienie drenażu limfatycznego

-przyspieszenie krążenia

-zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych

-redukcja obrzęku i stanu zapalnego

-działanie przeciwbólowe

-przyspieszenie procesu gojenia

-skrócenie czasu rekonwalescencji

-polepszenie struktury skóry

PRZECIWWSKAZANIA:

-choroby nowotworowe

-ciąża i okres karmienia piersią

-łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu

-nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze

-przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu

-stany zapalne skóry

Icoone – najnowsza technologia w zasięgu ręki

Każdego dnia dostrzegamy w mediach obrazy kobiet niemalże idealnych. Wypielęgnowane, jędrne kształty gwiazd przyprawiają panów o zawroty głowy i szybsze bicie serca, a u pań wywołują delikatne ukłucie zazdrości. Marzysz o odzyskaniu dawnego dziewczęcego wdzięku i świetlistej cery? Piękne ciało nie musi już pozostawać tylko w sferze marzeń, teraz każda z nas może poczuć się atrakcyjna i piękna, korzystając z zabiegu endermologii w naszej Klinice! Sprawdź, czym jest innowacyjna endermologia, zapisz się na wizytę i wreszcie poczuj się dobrze w swojej skórze.

Rewolucyjna endermologia – Wałbrzych

Icoone to najnowocześniejsze urządzenie medyczne, którego dobroczynne działanie poznać mogą pacjenci bez względu na rodzaj skóry i wiek. Znajduje on szerokie zastosowanie w specjalistycznej pielęgnacji skóry, oddziałując na nią kojąco i zdecydowanie polepszając jej strukturę.
Zabieg Icoone zalecany jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie zmarszczki, kurze łapki lub borykają się z nieestetycznymi cieniami pod oczami. Doskonale radzi sobie z naprawą oznak upływającego czasu: wiotką, pozbawioną jędrności i elastyczności skórą, a także skutecznie niweluje drugi podbródek. Icoone gwarantuje naszym pacjentkom rewelacyjne efekty, zauważalne gołym okiem – skóra staje się napięta, gładka, jest wyraźnie dotleniona, zregenerowana, rozświetlona i świeża. Kuracja znakomicie redukuje obrzęki, skraca czas rekonwalescencji, przyspiesza krążenie. Zabieg ten pozwala naturalnie – bez skalpela i ingerencji chirurga plastycznego – osiągnąć efekt liftingu poprzez stymulację komórek do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny. Nasze klientki doceniają Icoone opisując go jako zabieg całkowicie bezbolesny, przyjemny, pozwalający na relaks w zaciszu gabinetu kosmetycznego.

Zabieg endermologii – Wałbrzych

Icoone cieszy się niesłabnącą popularnością i uważany jest za złoty środek przeciw starzeniu skóry. Choć jest uniwersalnym zabiegiem poprawiającym wygląd cery każdego rodzaju, nie jest zalecany w ciąży i podczas karmienia piersią. Zabieg endermologii nie jest polecany dla osób, na których skórze widoczne są stany zapalne lub wszelkie zmiany skórne. Zrezygnuj z zabiegu również gdy chorujesz na nowotwór.

Pozwól sobie na odrobinę luksusu

Wysokiej klasy endermologia? Wałbrzych zaprasza! Z przyjemnością ugościmy Cię w naszej Klinice i z najwyższą dbałością zajmiemy się Twoją skórą. Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym spotkaniu, jednak aby uzyskać w pełni zadowalający efekt, nasz specjalista zaproponuje dopasowaną do potrzeb Twojej skóry serię zabiegów. Wybierając Klinikę Szykowne Polski, masz pewność, że oddajesz się w ręce doświadczonych profesjonalistów, dla których praca jest ogromną pasją.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign