Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

LASEROWA REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów w Szykownych Polkach wykonywane jest przy pomocy najbardziej zaawansowanego technologicznie lasera na świecie Fotona Spectro SP.

WSKAZANIA:

-blizny zanikowe, przerostowe

-blizny potrądzikowe

-blizny po zabiegach chirurgicznych, np. po cesarskim cięciu

-bliny po ukąszeniach, poparzeniach itp.

-blizny po usuniętych tatuażach

-rozstępy na pośladkach, udach, plecach, łydkach, ramionach

EFEKTY:

-wypełnienie i wyrównanie blizn zanikowych

-spłycenie blizn przerostowych

-likwidacja blizn potrądzikowych

-likwidacja blizn po zabiegach chirurgicznych, pooparzeniowych, po ukąszeniach

-uelastycznienie, ujędrnienie skóry

-wyrównanie kolorytu skóry

-wyrównanie struktury blizn

-redukcja blizn po tatuażach

-redukcja rozstępów

Pierwsze efekty resurfacingu widoczne są tydzień po zabiegu, kiedy minie faza złuszczania. Z dnia na dzień blizna będzie miała coraz bardziej wyrównany koloryt i lepszej fakturę. Przez 3-6 miesięcy po zabiegu trwać będzie proces regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych, który wpłynie na jej elastyczność i jędrność.

OKRES REKONWALESCENCJI:

Po zabiegu miejsce blizny/rozstępu będzie zaczerwienione, które mija z reguły po ok. 3 dniach. Blizna może delikatnie ściemnieć i łuszczyć, a objaw ten minie najpóźniej po tygodniu od zabiegu. Jasne rozstępy w procesie przebudowy skóry będą ciemniejsze i bardziej widoczne. Celem zabiegu jest laserowe pobudzenie skóry do przebudowy.

W okresie zaczerwienienia skóry nie stosować makijażu w miejscu blizny, który mógłby spowodować zaburzenie w kontrolowanym procesie zapalnym, zmierzającym do przebudowy naskórka. Miejsce zabiegowe należy delikatnie myć bez pocierania oraz intensywnie nawilżać lub natłuszczać.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

Zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów w odstępach 5 tygodni. Ostateczna liczba zabiegów dająca pożądany efekt zależy od jakości i wieku blizny czy rozstępów.

PRZECIWWSKAZANIA:

-ciąża i karmienie piersią

-epilepsja

-choroba nowotworowa

-infekcje bakteryjne i wirusowe

– świeża opalenizna

-skłonność do przebarwień lub bliznowców

-bielactwo

-aktywna faza łuszczycy

-stany zapalne, choroby wirusowe lub bakteryjne w miejscu zabiegu

-stosowanie ziół fotouczulających np. nagietek, rumianek, dziurawiec (odstawić 2 tygodnie przed zabiegiem)

-stosowanie leków fotouczulających

-peelingi chemiczne

-spożywanie alkoholu na dobę przez zabiegiem

-stosowanie kremów z retinolem (witaminą A)

-stosowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy

Rozstępy i blizny – czy ten problem dotyczy także Ciebie?

Jasne, pręgowane zmiany na naszej skórze powstają w wyniku jej rozciągnięcia. Przyczyną może być nagły wzrost w okresie dojrzewania, szybkie przybranie na wadze, a także ciąża. Rozstępy to również problem, z którym borykają się sportowcy w okresie budowania masy mięśniowej. Na skutek gwałtownych zmian sylwetki skóra ulega osłabieniu, jest napięta, niemożliwe staje się wyprodukowanie wystarczającej ilości kolagenu – wtedy pręgowane zmiany pojawiają się na brzuchu, piersiach, pośladkach czy udach. Kolejnym częstym problemem skórnym są blizny. Trądzik, przebyte zabiegi, poparzenia, ukąszenia owadów – przyczyn powstawania blizn jest wiele. Często widoczne niedoskonałości są źródłem kompleksów i powodują obniżenie samooceny. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na uporanie się ze swoim problemem oraz poprawę wyglądu i pewności siebie, nasza klinika wychodzi Ci naprzeciw, oferując usuwanie rozstępów i blizn najwyższej klasy laserem Fotona Spectro SP.

Laserowe usuwanie rozstępów – Wałbrzych

Zabiegi na rozstępy? Wałbrzych zaprasza do Szykownych Polek. To w naszej Klinice z powodzeniem usuniesz rozstępy, uzyskując efekt gładszej i bardziej napiętej skóry. Laserowy zabieg na rozstępy gwarantuje ich znaczne spłycenie, poprawia koloryt i strukturę skóry. Nieestetyczne zmiany stają się mniej widoczne, co przekłada się na większy komfort w życiu codziennym.

Skuteczne usuwanie blizn laserem

Nasza Klinika proponuje także laserowe usuwanie blizn. Możliwe jest usunięcie blizn potrądzikowych, wypełnienie blizn zanikowych, czy likwidacja tych pooperacyjnych. Zabiegi laserowe na blizny przynoszą pierwsze widoczne efekty po około tygodniu, kiedy zauważalne jest stopniowe wyrównanie kolorytu i zmiana faktury blizny. Sam zabieg rozpoczyna proces regeneracji włókien kolagenowych skóry, która w efekcie staje się bardziej jędrna i napięta. Aby uzyskać najlepszy efekt, rekomendujemy serię 3-6 zabiegów co pięć tygodni.
Bezpośrednio po zabiegu miejsce blizny czy rozstępu będzie zaczerwienione, po czym nastąpi faza aktywnego złuszczania. Na skutek pobudzenia laserem skóra rozpoczyna długotrwały proces regeneracji i nie należy jej w tym okresie podrażniać, co oznacza, że poza delikatnymi środkami myjącymi, stosujemy w miejscu blizny jedynie kremy nawilżające i natłuszczające, rezygnując z makijażu.

Zabiegi laserowe na blizny – Wałbrzych oferuje najwyższą jakość

Mimo niewątpliwej skuteczności, zabiegi laserowe na blizny i rozstępy nie są wskazane dla każdego. Zrezygnuj z redukcji rozstępów i blizn w ciąży, podczas karmienia piersią, jeśli cierpisz na bielactwo, łuszczycę, nowotwór czy epilepsję. Koniecznie pamiętaj o tym, że przed zabiegiem przeciwwskazane jest spożywanie alkoholu, stosowanie niektórych ziół, leków czy peelingów. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign