Zabiegi na ciało, SPA, masaże

Zabiegi na ciało i dla ducha w Klinice Szykowne Polki w Wałbrzychu

Zabiegi SPA cieszą się rosnącym zainteresowaniem Polaków. Nie tylko dlatego, że coraz większą wagę przykładamy do swojego zdrowia i wyglądu. Chwila poświęcona na masaż czy peeling to także doskonała forma relaksu, tak potrzebnego w zawrotnym tempie współczesnego życia. Wyprawy do ośrodków SPA stały się dla wielu osób sposobem na weekendowy wypoczynek, a nawet dwutygodniowe wczasy. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na dłuższy wyjazd. Dlatego dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic powstała klinika medycyny estetycznej Szykowne Polki – wbrew nazwie odwiedzana przez mężczyzn nie mniej chętnie niż przez kobiety. Można tam oddać się w ręce specjalistów na kilka godzin, a oferowane zabiegi na ciało są także doskonałą terapią dla ducha.

Zabiegi SPA odmładzające twarz

Twarz jest naszą najważniejszą wizytówką, bo to od jej wyglądu zależy pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na innych ludziach. Warto zatem dbać o stan cery, regulować kształt brwi, niwelować pierwsze oznaki starzenia się. Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg innowacyjnych zabiegów, dzięki którym można podkreślić walory swojej urody i usuwać jej niedoskonałości. Dla osób, które chcą skorzystać z nieinwazyjnych, niosących cenną chwilę odprężenia metod, odpowiednim wyborem jest na przykład masaż podciśnieniowy w technologii ICOONE. To przykład skutecznego liftingu bez użycia skalpela. Przyjemny, całkowicie bezbolesny zabieg wywołuje w tkankach proces chemiczny, którego konsekwencją jest wzrost produkcji kolagenu i rozpad tkanki tłuszczowej. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zabieg może też służyć usunięciu obrzęków, blizn, wyrównaniu kolorytu cery czy wymodelowaniu podbródka.

Zabiegi na ciało modelujące sylwetkę

W klinice Szykowne Polki niezwykle przyjemne, relaksujące zabiegi na ciało wykonać można z wykorzystaniem technologii Venus Legacy. Klient poddawany jest rozgrzewającemu masażowi specjalnymi głowicami, które emitują fale radiowe i pole magnetyczne. Ich działanie pozwala na nieinwazyjne modelowanie sylwetki – od ujędrniania zbyt luźnej skóry ramion, po redukcję cellulitu na pośladkach. Zabiegi urządzeniem Venus Legacy dają niemal natychmiastowe efekty, choć ich utrwalenie wymaga przeprowadzenia 8-10 około półgodzinnych sesji, które powtarzać trzeba co 7-10 dni. To doskonała sposobność, by przez pewien czas regularnie fundować sobie chwile relaksu, usuwając przy tym estetyczne mankamenty, z którymi trudno walczy się w ferworze codziennych spraw.

Laserowe leczenie łysienia w Wałbrzychu

Odwiedzający klinikę w Wałbrzychu mężczyźni nie stronią od odprężających zabiegów, które wpływają korzystnie na stan cery. Ich szczególnym zainteresowaniem cieszą się jednak innowacyjne metody, które powstrzymują łysienie androgenowe. Terapia laserowa poprawia ukrwienie cebulek włosowych, a tym samym wspomaga procesy metaboliczne w ich komórkach. Poprawia stan skóry głowy, likwiduje zmiany zapalne. To zaś przyczynia się do wzrostu zdrowszych, mocniejszych włosów.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign