Venus Legacy ujędrnianie skóry

VENUS LEGACY- skuteczne ujędrnianie skóry

Venus Legacy™ to przełomowa technologia przyszłości, spełniająca marzenie o nieinwazyjnym, wręcz przyjemnym w odczuciach zabiegu liftingu twarzy, wymodelowania i wyszczuplenia owalu, a także wygładzenia i wzrostu jędrności cery.

Venus Legacy™ jest bezkonkurencyjne w porównaniu do innych maszyn opartych na działaniu radiofrekwencji, ponieważ łączy aż 4 technologie. Uznawany na całym świecie za złoty standard nowoczesnego dbania o skórę i sylwetkę.

WSKAZANIA:

-opuchnięcia, obrzęki i zmarszczki wokół oczu

-zmarszczki i wiotka skóra twarzy

-utrata owalu, pojawienie się tzw. chomików

-zmarszczki i linie wokół ust (tzw. zmarszczki palacza)

-nadmiar tkanki tłuszczowej w rejonie podbródka

-wiotka skóra szyi i podbródka

-zmarszczki na szyi

EFEKTY:

Oczy

-redukcja zastojów limfatycznych i pozbycie się toksyn z tkanek sprawia, że zmniejszają się obrzęki i opuchnięcia, a spojrzenie odzyskuje świeżość

Podbródek i szyja

-zmniejszenie objętości podbródka (w tym redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry)

-napięcie skóry podbródka w celu wykonturowania owalu twarzy

ujędrnienie i zagęszczenie skóry szyi, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek

Skóra twarzy

-zarysowanie owalu, poprzez precyzyjne wymodelowanie konturów twarz w tym kątów żuchwy

-zagęszczenie i ujędrnienie skóry w okolicy policzków, prowadzące do zwiększonej odporności na tworzenie się bruzd, obwiśnięć i zmarszczek

-wygładzenie skóry, spłycenie zmarszczek

Usta

-wygładzenie drobnych linii i zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczek palacza)

Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Dochodzi do ujędrnienia skóry, zmniejszenia obrzęków. Wzrasta napięcie. Na efekty zagęszczenia skóry na skutek syntezy nowego kolagenu oraz na redukcję tkanki tłuszczowej trzeba poczekać ok. 2-3 tygodni.

JAK WYGLĄDA ZABIEG:

Zabieg trwa 10-40 minut zależnie od wielkości powierzchni zabiegowej oraz kondycji skóry W trakcie zabiegu wybrana powierzchnia ciała będzie masowana za pomocą jednej z głowic multipolarnych, emitującą fale radiowe oraz pole magnetyczne. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie wymaga okresu rekonwalescencji.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGOW:

Twarz Jeśli chcesz wymodelować owal twarzy, unieść rysy (lifting) i ujędrnić cerę zalecamy minimum 6 zabiegów w odstępach co 7-21 dni. Szyja i dekolt Wygładzenie szyi, redukcja drugiego podbródka oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry dekoltu wymaga 8-miu zabiegów, wykonywanych co 7-21 dni. Dla utrzymania efektów zalecamy zabiegi przypominające co 3-6 miesięcy. W fazie przypominającej wystarczy wykonanie 1-2 zabiegów. W celu modelowania owalu twarzy, liftingu i ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu – zaleca się wykonanie 4-6 sesji zabiegowych co 7-21 dni. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji i systematyczną pracę nad konturowaniem twarzy i ciała w Szykownych Polkach oferujemy zabiegi Venus Legacy™ w atrakcyjnych pakietach.

PRZECIWWSKAZANIA:

-ciąża, karmienie piersią

-nowotwory

-metalowe implanty w miejscu zabiegu

-choroby autoimmunologiczne skóry

-infekcje skórne w miejscu wykonywania zabiegu

-wszczepiony stymulator serca

-schorzenia nerek i wątroby

-zaburzenia układu krwionośnego np. zakrzepica

  CZY WIESZ, ŻE… – Gwiazdy Hollywood Salma Hayek i Sofia Vergara dbają o swoje perfekcyjnie wymodelowane i jędrne ciała za pomocą technologii Venus Legacy™. -Venus Legacy™ to w 100% bezpieczne i bezbolesne zabiegi dla wszystkich typów skór. Urządzenie jako pierwsze i jedyne urządzenie posiada certyfikat restrykcyjnej amerykańskiej agencji FDA i stosuje technologię 4D®.

Venus Legacy – innowacyjny masaż ujędrniający skórę

Technologia Venus Legacy pozwala na wykonywanie całkowicie bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów ujędrniających skórę. Znajdują się one w ofercie kliniki Szykowne Polki w Wałbrzychu.

Na czym polega rewolucyjna technologia Venus Legacy?

Urządzenie Venus Legacy wyposażone jest w specjalne głowice emitujące multipolarne fale radiowe i pole magnetyczne. Te pierwsze powodują wzrost temperatury tkanek skóry właściwej, co pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu oraz powoduje obkurczenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. Działanie pola magnetycznego poprawia ukrwienie, a tym samym odżywienie tkanek. Ponadto, dzięki systemowi VariPulse, praca głowic Venus Legacy powoduje miejscowe zasysanie skóry, celem drenażu tkanek. Skutkuje to redukcją obrzęków, poprawia krążenie krwi i limfy.

Wskazania do zabiegów ujędrniających skórę

Masaż z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy rozwiązuje wiele problemów estetycznych. Innowacyjne zabiegi ujędrniające skórę redukują zmarszczki (także wokół oczu), usuwają obrzęki, służą modelowaniu linii podbródka. Pozwalają też poprawić wygląd ramion (likwidują tzw. pelikany), zniwelować efekt luźnej skóry na brzuchu (np. po ciąży), widocznie zmniejszyć obwód talii, zredukować cellulit na udach i pośladkach. Klinika Szykowne Polki oferuje więc kompleksowe modelowanie sylwetki.

Jak wyglądają zabiegi ujędrniające urządzaniem Venus Legacy?

Zabiegi ujędrniające skórę z wykorzystaniem urządzenia Venus Legacy są całkowicie nieinwazyjne i nie wiążą się z żadnym dyskomfortem. Przeciwnie – masażowi towarzyszy przyjemne uczucie ciepła. Trwające 10-40 minut sesje nie powodują efektów ubocznych, które utrudniałyby powrót do codziennych zajęć. Po zabiegach spodziewać się można co najwyżej lekkiego zaczerwienienia i obrzęku skóry, który ustępuje w ciągu kilku godzin. Korzystne efekty masażu widoczne są niemal od razu, choć ich utrwalenie wymaga przeprowadzenia kilku sesji (6-8 w przypadku twarzy, 8-10 – na inne partie ciała). Po 3-6 miesiącach należy wykonać 1-2 zabiegi przypominające.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign