Laserowe usuwanie blizn — jak to działa?

Zabiegi laserowe Wałbrzych to szeroka oferta procedur, stworzonych do tego, by pomagać w bardzo wielu sytuacjach i problemach związanych ze skórą. Na długiej liście znajdują się m.in. takie przypadłości, jak nadmierne owłosienie, grzybica paznokci, łysienie, przebarwienia skórne czy też rumień i uwidocznione naczynka krwionośne. Jedną z najważniejszych dolegliwości, w przypadku których zabiegi laserowe okazują się być nieocenione są jednak blizny wymagające usunięcia.

Jakie rodzaje tego typu procedur są dostępne w Klinice Szykowne Polki Wałbrzych? W których przypadkach można zastosować zabiegi laserowe? Odwiedź nasz gabinet w miejscowości Wałbrzych.

Zabiegi laserowe Wałbrzych – usuwanie blizn

Zabiegi laserowe nakierowane na likwidowanie blizn sprawdzają się w bardzo wielu przypadkach i pozwalają skutecznie rozprawić się m.in. z bliznami powstałymi po zabiegach chirurgicznych (np. po cesarskim cięciu), ale również po usuniętych tatuażach, ukąszeniach i poparzeniach, a ponadto – z bliznami potrądzikowymi, zanikowymi i przerostowymi. Nie ma znaczenia, gdzie są usytuowane – zabiegi laserowe usuwają blizny m.in. z takich miejsc, jak ramiona, plecy, uda, łydki czy pośladki. W zależności od rodzaju blizny zostają wyraźnie spłycone, wypełnione i wyrównane bądź też nawet zlikwidowane, a koloryt skóry – ujednolicony; aby osiągnąć taki rezultat, zaleca się wykonanie od 3 do 6 zabiegów w 5-tygodniowych odstępach. A wszystko to możliwe jest dzięki najbardziej zaawansowanemu technologicznie laserowi na świecie – Fotona Spectro SP.

Choć zabiegi laserowe stosowane do usuwania blizn przynoszą spektakularne efekty, warto pamiętać również o tym, że niwelować blizny i rozstępy w Klinice Szykowne Polki Wałbrzych można także przy zastosowaniu innych procedur, w tym tzw. wampirzego liftingu (wykorzystując osocze bogatopłytkowe danej klientki) oraz innowacyjnej terapii kolagenowej NITHYA.

Zabiegi laserowe Wałbrzych na inne problemy skórne

Ale zabiegi laserowe w Klinice Szykowne Polki Wałbrzych to również szereg innych możliwości. I tak, endolifting twarzy Fotona 4D pomaga osiągnąć pobudzenie produkcji kolagenu i silne ujędrnienie skóry oraz wypełnienie zmarszczek i bruzd bez wypełniaczy, a ponadto – unikalny efekt zagęszczenia skóry zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz jamy ustnej. Z kolei peeling laserowy pozwala uzyskać odświeżenie skóry, poprawę jej kondycji oraz przywrócenie promiennego wyglądu. Spektakularnie niweluje szorstkość i nierówności naskórka, a ponadto radzi sobie również z rozszerzonymi porami, łojotokiem, a także zmarszczkami, przebarwieniami i uszkodzeniami posłonecznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *