Medycyna estetyczna dla ciała – zabiegi

 

Choć wiele pań, troszcząc się o swoją urodę, koncentruje się głównie na twarzy, zdecydowanie nie warto pomijać także innych partii ciała. Pośladki, brzuch, uda czy ramiona to te obszary, które również trzeba regularnie pielęgnować, aby jak najdłużej cieszyć się ich optymalną formą. Mogą w tym pomóc profesjonalne zabiegi na ciało, dostępne w Klinice Szykowne Polki Wałbrzych – zaskakująco szeroka oferta procedur, wpływających korzystnie na stan poddawanej nim skóry, a niekiedy wręcz działających cuda.

Szybko rozprawiają się m.in. z takimi problemami, jak wiotka skóra czy różnego rodzaju zmarszczki, przebarwienia, blizny i rozstępy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz popękane naczynka. Największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi na ciało, mające działanie anti-aging, odmładzające, a także te, które pomagają modelować sylwetkę. Odwiedź naszą klinikę w miejscowości Wałbrzych i sprawdź bogatą ofertę zabiegów.

Skuteczne zabiegi na ciało Wałbrzych – odmładzanie

Jakie zabiegi na ciało Wałbrzych z zakresu medycyny estetycznej są dostępne w Klinice Szykowne Polki? Możemy wybierać spośród szeregu procedur, wśród których warto zwrócić uwagę na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym bądź też ich redukcję poprzez zastosowanie toksyny botulinowej, czyli botoksu, a także na niezwykle skuteczny tzw. wampirzy lifting, wykorzystujący osocze bogatopłytkowe danej pacjentki. Inne popularne zabiegi na ciało, pozwalające uzyskać spektakularne efekty to endolifting twarzy FOTONA 4D, terapia kolagenowa NITHYA oraz głęboki lifting skóry SMOOTH, a ponadto dogłębnie rewitalizująca skórę mezoterapia igłowa oraz odmładzanie poprzez nakłuwanie DERMAPEN, a także wykorzystanie odmładzającej, wygładzającej i odświeżającej skórę infuzji tlenowej.

Zabiegi na ciało Wałbrzych – modelowanie sylwetki

BBoczki, uda, drugi podbródek, tzw. chomiki – tłuszczyku właśnie z tych miejsc pozbyć się jest najtrudniej. Niemniej, zabiegi na ciało potrafią zdziałać cuda również w zakresie usuwania tkanki tłuszczowej z tych problematycznych sfer. Mowa tu w szczególności o innowacyjnej technologii ICOONE , przełomowej nie tylko w kontekście rozbijania zlokalizowanego tłuszczu, ale i radzenia sobie z cellulitem, luźną skórą, bliznami czy też rozmaitymi oznakami starzenia się skóry. Na utratę aż kilku centymetrów w obwodzie „trudnego” miejsca można z kolei liczyć w przypadku zastosowania na nie lipolizy iniekcyjnej. Wyszczuplić i wymodelować owal twarzy, w tym kąty żuchwy, ale i zagęścić i ujędrnić skórę szyi pomoże z kolei zabieg Venus Legacy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *