Zabiegi ujędrniające skórę. Podpowiadamy, jakie wybrać!

Każda klinika medycyny estetycznej oferuje szereg zabiegów służących rewitalizacji cery. Chętnie wygładzamy zmarszczki, usuwamy przebarwienia czy drobne blizny. Chcemy dodać skórze świeżości i blasku. Poświęcając uwagę twarzy, często jednak zaniedbujemy pielęgnację całego ciała. A przecież ramiona czy pośladki to nasze nie mniej istotne atuty, nawet jeśli nie są naszą wizytówką na co dzień. Dla własnego dobrego samopoczucia warto co jakiś czas wykonać zabiegi na cellulit na udach czy ujędrnić skórę brzucha. Klinika Szykowne Polki ma kilka propozycji takich zabiegów!

Venus Legacy™ – skuteczne zabiegi na cellulit

Technologia Venus Legacy™ wykorzystywana jest w nieinwazyjnych, bezbolesnych i całkowicie bezpiecznych zabiegach służących modelowaniu sylwetki. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic multipolarnych (emitujących fale radiowe i pole magnetyczne), przyjemny masaż ciała wyszczupla, ujędrnia i redukuje nieestetyczny cellulit. Klinika medycyny estetycznej Szykowne Polski poleca zabieg osobom zmagającym się z problemem wiotkiej, luźnej skóry (np. na brzuchu po ciąży), nadmiarem tkanki tłuszczowej (np. na udach) czy obwisłymi pośladkami. Pierwsze efekty masażu Venus Legacy™ widoczne są natychmiast!

ICOONE – nowoczesne modelowanie sylwetki

W klinice medycyny estetycznej Szykowne Polki wykonać można także zabiegi na cellulit, luźną skórę i zbędny tłuszcz w innowacyjnej technologii ICOONE. Wykorzystuje ona opatentowany masaż podciśnieniowy. Za pomocą specjalnych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, precyzyjnie oddziałujemy na każdy centymetr skóry, stymulując produkcję kolagenu i rozpad tkanki tłuszczowej. Technologia ICOONE likwiduje niedoskonałości skóry i usuwa objawy starzenia się. Służy również celom leczniczym. Wskazana jest w przypadku obrzęków limfatycznych, sztywności mięśni czy zapalenia ścięgien.

Nithya BODY – bezpieczna rewitalizacja skóry

Kolejna polecana metoda zabiegów na cellulit lub poprawę kondycji zbyt wiotkiej skóry bazuje na preparacie kolagenowym Nithya BODY. Wykorzystuje się go do iniekcji – wprowadza do skóry właściwej za pomocą mikroukłuć. Procedura ta jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje reakcji alergicznych. Jest także mało inwazyjna, więc po wizycie w klinice medycyny estetycznej można od razu powrócić do codziennych zajęć. Powtórzony kilkukrotnie zabieg skutecznie ujędrnia skórę, a także pozwala rozwiązać problem nieestetycznych blizn, rozstępów czy przebarwień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *