Kwas hialuronowy - powiększanie i modelowanie ust

KWAS HIALURONOWY- modelownie ust

Wyrównanie konturu oraz powiększanie objętości ust jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu. Kwas hialuronowy używany w preparacie wykorzystywany jest głównie do zwiększenia objętości czerwieni wargowej, modelowania konturu ust, wypełnienia drobnych zmarszczek wokół ust.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Przed zabiegiem czerwień wargową smarujemy kremem, który w swoim składzie zawiera środek znieczulający.

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Efekt zabiegu widoczny jest od razu. W zależności od preparatu efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA:

-ciąża

-okres karmienia piersią

-infekcje bakteryjne lub wirusowe ( trądzik, opryszczka)

-choroby układu immunologicznego

-nadwrażliwość na kwas hialuronowy

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE:

-obrzęk

-zaczerwienienie

-rumień

-krwiak

Piękne usta nie muszą być tylko marzeniem

Pełne, jędrne usta na miarę hollywoodzkich gwiazd, podkreślone delikatnie czerwoną szminką… Która z nas nie chciałaby ich mieć? Teraz marzenie może nabrać realnych kształtów. Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolona z wyglądu swoich ust, Klinika Szykowne Polki wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od niedoścignionego dotąd ideału.

Kwas hialuronowy rewolucyjnym odkryciem

Powiększanie ust należy obecnie do najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dobroczynny kwas hialuronowy, składnik aktywny preparatu, który stosujemy w naszej Klinice do powiększania ust, pozwala na wymodelowanie ich konturu i zwiększenie objętości czerwieni wargowej oraz wyrównanie ich asymetrii. Przeprowadzany przez naszych specjalistów zabieg pozwala również na wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust, dając rewelacyjny efekt. Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego pozwala uzyskać wyrazisty, pełny kształt ust, wygładzając jednocześnie skórę wokół nich, co szczególnie doceniają nasze Klientki.

Bezbolesne powiększanie ust – Wałbrzych

Kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie naturalnie, nie musimy obawiać się więc reakcji alergicznych czy zapalnych. Jest on swoistym „cementem”, który wypełnia przestrzenie międzykomórkowe. Z czasem jest go w naszym organizmie coraz mniej, dlatego uzupełnianie go jest naturalnym sposobem na przywrócenie skórze jędrności. Doskonale sprawdza się także jako wypełnienie warg u osób, które narzekają na zbyt małą objętość ust, będących przecież tak ważnym elementem podkreślającym urodę. Poprawianie wyglądu ust za pomocą kwasu hialuronowego cieszy się opinią zabiegu bezbolesnego, ponieważ przed wprowadzeniem preparatu stosujemy  miejscowo maść znieczulającą. Rezultat zabiegu widoczny jest od razu: usta są widocznie większe i kształtne. Na skutek iniekcji mogą wystąpić na skórze działania niepożądane, takie jak obrzęk, zaczerwienienie, rumień czy krwiak. Jest to jednak etap przejściowy, zmiany te szybko ustępują. Efekty zabiegu powiększania ust utrzymują się, w zależności od użytego preparatu oraz indywidualnych predyspozycji, od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie usta można ponownie wymodelować.

Powiększanie ust – Wałbrzych zaprasza!

Z przyjemnością zapraszamy Cię do naszej Kliniki, gdzie profesjonalnie doradzimy Ci i zaproponujemy najlepszą kurację dla Twoich ust. Wspólnie uzyskamy efekt pięknych ust bez efektu przerysowania, dopasowując do Twojej urody idealny kształt warg. Istnieją jednak przeciwwskazania do zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Nie wykonujemy go u osób, które borykają się z chorobami autoimmunologicznymi oraz infekcjami bakteryjnymi lub wirusowymi. Zrezygnuj z zabiegu podczas ciąży i karmienia piersią. Nadwrażliwość na kwas hialuronowy jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign