Mezoterapia igłowa twarzy

MEZOTERAPIA IGŁOWA- rewitalizacja skóry

Mezoterapia jest zabiegiem pobudzającym naturalne procesy regeneracyjne. Polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.

Podawane w skórę preparaty są koktajlem witamin, aminokwasów, mikroelementów, kwasu hialuronowego.

EFEKTY:

-wygładzenie zmarszczek

-odżywienie

-regeneracja

-poprawa kolorytu

-głębokie nawilżenie

-zapobieganie procesowi starzenia się skóry

-efekt napięcia i wzmocnienia skóry

-poprawa owalu twarzy

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

W celu optymalnego efektu zaleca się 6-8 zabiegów. Częstotliwość uzależniona jest od podawanego preparatu. Z reguły pierwsze 4 zabiegi wykonuje się co dwa tygodnie następne co 3-4 tygodnie. Aby podtrzymać efekty zabiegów zaleca się zabiegi przypominające co 4-5 miesięcy.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Przed zabiegiem stosuje się miejscowo krem znieczulający. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

-podstawowa pielęgnacja

-unikanie słońca

-stosowanie filtrów

-nawilżanie skóry

PRZECIWWSKAZANIA:

-alergia

-uczulenie na składniki preparatu

-ciąża

-okres karmienia piersią

-opryszczka

-stany zapalne na skórze

-choroby nowotworowe

-choroby autoimmunologiczne

-stosowanie leków przeciwkrzepliwych (aspiryna)

W przypadku skłonności do powstawania krwiaków warto zarezerwować sobie 2-3 dni na doprowadzenie skóry do formy.

Twój sposób na piękną skórę

Każda z nas regularnie pielęgnuje swoją skórę, chcąc zatrzymać naturalne piękno i młodzieńczą świeżość na dłużej. Jeśli jednak kiedykolwiek pomyślałaś, że czas płynie zdecydowanie za szybko i chciałabyś odzyskać dawny blask, doskonałym rozwiązaniem Twoich trosk może być mezoterapia igłowa – pozwól zaskoczyć się efektem, jaki przynosi zabieg profesjonalnie wykonywany w naszej Klinice.

Czym jest mezoterapia igłowa? Wałbrzych docenił jej znakomite efekty!

Proponowany przez naszych specjalistów zabieg to jeden z najbezpieczniejszych naturalnych sposobów na poprawę wyglądu cery. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry, czyli tam, gdzie nie docierają tradycyjne kremy, koktajlu drogocennych substancji aktywnych. Preparat na bazie kwasu hialuronowego z dodatkiem witamin, aminokwasów i mikroelementów dostarczany za pomocą mikroiniekcji do najgłębszych warstw skóry odbudowuje i odżywia ją od wewnątrz. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem w pełni bezbolesnym, ponieważ skóra jest uprzednio miejscowo znieczulona kremem. Już po około siedmiu dniach zauważalne są znakomite efekty: widoczna redukcja zmarszczek, regeneracja, nawilżenie i przyjemne napięcie skóry. Jej owal i ogólna kondycja ulegają zauważalnej poprawie, lecz aby uzyskać spektakularny efekt promiennej cery, rekomendujemy pełną serię składającą się z 6-8 zabiegów, powtarzanych w odstępach dwu- lub trzytygodniowych.

Mezoterapia igłowa twarzy – Wałbrzych zaprasza!

Wskazaniem do zabiegu są głębokie zmarszczki, utrata jędrności i znaczne odwodnienie skóry twarzy. Mezoterapia igłowa rekomendowana jest również osobom, których cera jest poszarzała, zmęczona i pozbawiona energii. Jedną z korzyści, które płyną z zabiegu mezoterapii igłowej jest znaczne spowolnienie procesów starzenia skóry, jej efekty są więc długofalowe. Choć jest to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna metoda poprawiania urody, istnieją jednak przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Powinnaś zrezygnować z mezoterapii igłowej podczas ciąży i karmienia piersią, jeżeli cierpisz na choroby nowotworowe lub autoimmunologiczne, dotyczy Cię problem alergii lub opryszczki, na skórze widoczne są stany zapalne lub jesteś uczulona na jakikolwiek ze składników preparatu. Jeżeli zauważyłaś, że Twoja skóra ma tendencję do powstawania krwiaków, warto zaplanować dwa lub trzy wolne dni po zabiegu na regenerację. Po mezoterapii igłowej twarzy zalecana jest jej pielęgnacja i regularne nawilżanie, a także unikanie słońca i stosowanie filtrów.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign