REDUKCJA ROZSTĘPÓW – NAJLEPSZE ZABIEGI

Rozstępy pojawiające się w różnych miejscach ciała to częsty defekt kosmetyczny, a przy tym sekret skrzętnie ukrywany przez większość osób, które zostały nim dotknięte.

ZABIEGI ANTI-AGEING. CO WYBRAĆ?

Walka z oznakami upływającego czasu i usuwanie zmarszczek to jeden z najsilniejszych trendów w kosmetologii. Która z pań nie chciałaby wyglądać zawsze świeżo i efektownie, niczym w wieku dwudziestu czy trzydziestu lat?

WORKI POD OCZAMI – JAK JE ZREDUKOWAĆ?

Jak zlikwidować worki pod oczami? To pytanie, które zadaje sobie bardzo wiele osób, i to nie tylko tych w wieku 40+.

NAJLEPSZE SPOSOBY NA KURZE ŁAPKI. SPRAWDŹ!

Okolice oczu to jedno z tych miejsc na mapie kobiecego ciała, na których najszybciej pojawiają się oznaki upływającego czasu.

SPOSOBY NA CIENIE POD OCZAMI

Smutne, podkrążone oczy są problemem estetycznym u wielu osób. Jak powinna wyglądać profesjonalna pielęgnacja oraz z jakich zabiegów możemy skorzystać, aby pozbyć się opuchlizny pod oczami, przedstawiamy w artykule.

JAK PIELĘGNOWAĆ CERĘ NACZYNKOWĄ ?

Najczęściej występują na policzkach, skrzydełkach nosa oraz brodzie. Ich stan zaostrzają gorące napoje, stres, promieniowanie UV, hormony. Mowa o naczynkach, które stanowią duży problem estetyczny oraz pielęgnacyjny u sporej części kobiet w różnym wieku. Radzimy jak pielęgnować cerę naczyniową.

JAKI KREM NAWILŻA SKÓRĘ ?

Nieważne jaki rodzaj skóry. Każda potrzebuje dobrego nawilżenia. Sprawdzamy jakie składniki nawilżające możemy znaleźć w kremach oraz które z nich rzeczywiście nawilżają skórę.

CO SZKODZI TWOIM USTOM ?

Palisz e-papierosy? W twojej ślinie mogą znajdować się rakotwórcze substancje, które uszkadzają DNA komórek ust i mogą doprowadzić do pojawienia się nowotworu.

PRZEŁOM W MEDYCYNIE REGENERACYJNEJ

Regeneracja tkanek, ścięgien, rewitalizacja skóry, szybsze gojenie się ran. Te i wiele innych spektakularnych efektów dają zabiegi z wykorzystaniem własnej krwi. Sprawdź czym jest osocze bogatopłytkowe oraz dla kogo przeznaczony jest zabieg.

JAK DBAĆ O SKÓRĘ ZIMĄ ?

Poznaj sprawdzone sposoby na pielęgnację skóry w okresie zimowym.

Zapisz się do Newslettera​

© 2019 Klinika Szykowne Polki • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign