Zabiegi anti-ageing. Co wybrać?

Walka z oznakami upływającego czasu i usuwanie zmarszczek to jeden z najsilniejszych trendów w kosmetologii. Która z pań nie chciałaby wyglądać zawsze świeżo i efektownie, niczym w wieku dwudziestu czy trzydziestu lat? Na szczęście skutecznych zabiegów ujędrniających, rewitalizujących czy też regenerujących skórę nie brakuje, a do walki ze zmarszczkami wykorzystywane są najnowsze, najbardziej zaawansowane technologie. Producenci wciąż prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań, urządzeń i przyrządów, które pozwalają nie tylko zatrzymać, ale w wielu przypadkach nawet cofnąć czas. Które zabiegi na zmarszczki są najbardziej skuteczne i godne uwagi? Odwiedź nasz salon w Wałbrzychu i sprawdź naszą ofertę.

Najlepsze zabiegi na zmarszczki – Wałbrzych

Sztandarowe zabiegi na zmarszczki Wałbrzych, które są w stanie pomóc właściwie każdej kobiecie to m.in. odmładzanie przez nakłuwanie DERMAPEN, dogłębnie rewitalizująca skórę mezoterapia igłowa, a także zastosowanie fibryny bogatopłytkowej bądź też odmładzającej, wygładzającej i odświeżającej skórę infuzji tlenowej, a także kuracji Retix C na bazie retinolu i witaminy C albo molekuły młodości PROFHILO. Z niezwykłej skuteczności słyną również takie zabiegi na zmarszczki, jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, a także terapia kolagenowa NITHYA bądź też redukcja zmarszczek poprzez zastosowanie toksyny botulinowej (popularnego botoksu). Jeśli natomiast jesteśmy zdecydowane na radykalne usuwanie zmarszczek Wałbrzych, w Klinice Szykowne Polki czekają na nas takie zabiegi na zmarszczki, jak ICCONE – lifting bez skalpela, głęboki lifting skóry SMOOTH, endolifting twarzy FOTONA 4D, a także ultraskuteczny tzw. wampirzy lifting, wykorzystujący osocze bogatopłytkowe danej pacjentki.

Usuwanie zmarszczek Wałbrzych – co poza tym?

Jednak usuwanie zmarszczek to jeszcze nie wszystko, czego trzeba cerze dojrzałej. Delikatne linie czy też głębokie bruzdy to przecież nie wszystkie niedoskonałości, jakie się na niej pojawiają. Inne typowe dla tego wieku problemy to np. występowanie przebarwień oraz cieni pod oczami; rzadkością nie są również trudne do okiełznania nadmierne owłosienie, wypadanie włosów ponad miarę, cellulit czy też blizny z różnych etapów życia, a także nadmiar tkanki tłuszczowej, szczególnie tej opornej, niełatwej do zwalczenia, znajdującej się w „trudnych” miejscach, jak boczki, tzw. drugi podbródek albo uda. Na wszystkie te problemy Klinika Szykowne Polki ma doskonałe antidotum – nie tylko zabiegi na zmarszczki – które trafia w punkt i pozwala szybko się z nimi pożegnać. Wałbrzych to miejsce, w którym nas znajdziecie. Odwiedźcie nasz salon.