Najlepsze zabiegi na kurze łapki. Sprawdź!

Okolice oczu to jedno z tych miejsc na mapie kobiecego ciała, na których najszybciej pojawiają się oznaki upływającego czasu. Właśnie dlatego, chcąc zachować młody wygląd, to właśnie je należy potraktować ze szczególną uwagą; w zależności od tego, jak bardzo zaawansowane są kurze łapki, trzeba dobrać odpowiednią procedurę kosmetyczną na zmarszczki pod oczami – zabiegi o różnym stopniu intensywności. Na szczęście skutecznych zabiegów wygładzających i odmładzających okolice oczu nie brakuje; Klinika Szykowne Polki w Wałbrzychu ma ich w swojej ofercie co najmniej kilka.

Zmarszczki pod oczami – zabiegi podstawowe

Jeśli naszym problemem są niewielkie – płytkie, drobne i cienkie – zmarszczki pod oczami, zabiegi, na jakie możemy się zdecydować to np. odmładzanie przez nakłuwanie przy pomocy urządzenia DERMAPEN. W tym przypadku do naskórka i skóry właściwej trafiają substancje czynne, intensywnie stymulując fibroblasty oraz produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawiając gęstość i elastyczność skóry. Kiedy nie możemy już patrzeć na swoje zmarszczki pod oczami, zabiegi, na które warto postawić to np. nieinwazyjna infuzja tlenowa, pozwalająca odmłodzić, wygładzić, odświeżyć i głęboko nawilżyć skórę w problematycznych obszarach, a także tzw. lifting bez skalpela, wykonywany przy użyciu urządzenia medycznego ICCONE LASER, które szybko i skutecznie rozprawia się z wszelkimi objawami starzenia się skóry, jak zwiotczenie i pozbawienie jędrności, a także ewidentne zmarszczki. Spektakularne efekty pozwala też osiągnąć zabieg ujędrniający wykonywany przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Venus Legacy™ – bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o ujędrnianie i odmładzanie skóry, w tym również tej wokół oczu, a przy tym wręcz przyjemny w odczuciu.

Zmarszczki pod oczami – zabiegi zaawansowane

Jeżeli chcemy zlikwidować bądź wyraźnie zmniejszyć zmarszczki pod oczami, zabiegi nieco bardziej inwazyjne, które mogą rozwiązać nasz problem to np. odświeżająca i regenerująca skórę mezoterapia igłowa, pozwalająca uzyskać rewitalizację skóry wokół oczu – dzięki wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca problematyczne substancji leczniczych, aminokwasów, mikroelementów, kwasu hialuronowego czy też koktajli witamin. Kurze łapki pomaga zniwelować także bezbolesna i bezpieczna w użyciu toksyna botulinowa (popularny botox) – rozluźniająca mięśnie i wygładzająca zmarszczki – a ponadto wampirzy lifting, czyli procedura wykorzystująca osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi danego pacjenta, zwiększająca napięcie i nawilżenie skóry, a także poprawiająca jej koloryt i przywracająca młody wygląd.